poniedziałek, stycznia 12, 2015

Złote Globy. Gala Najgorzej Ubranych.

Za nami kolejna gala rozdania Złotych Globów. Rokrocznie ¾ populacji zasiada przed telewizorami/ śledzi z zapartym tchem relację online. Jak zwykle każdy stara się wyglądać jak najlepiej. Chyba. W założeniu na pewno. Niestety zdjęcia z czerwonego dywanu przerażają!
Na pierwszy ogień dajmy Amal Clooney. W pięknych białych rękawiczkach. Serio? One są straszne. Wyglądają jak propozycja na imprezę w ambasadzie. Jeszcze szarfę do tego i stylizacja na Królowa Elżbietę gotowa.
Polka, Agata Trzebuchowska, pomimo, ze prezentuje się całkiem dobrze, wygląda dla mnie tak trochę zakonnie. Czy taka sukienka jest odpowiednia na rozdanie Złotych Globów? W sumie jest jakaś zasada? Chyba nie. Chociaż styl starego Hollywood zawsze najlepszy.
Serwetkowo- motylkowa Keira Knightley przeraża. Nie pokazujcie tego dzieciom, koszmary gwarantowane!
Podobny efekt może wywołać kreacja Salmy Hayek. Może zaraz po gali zamierzała zostać panna młodą? Chociaż ten kwiat, te pióra…
 
Góra sukienki Lupity Nyong tez lekko przeraża. Co to w ogóle jest? Wygląda jak kwiatki z bibuły.
Jennifer Lopez w namiocie tez nie zachwyca.
Nie sprawdził się również vintage look by Lena del Rey. Wygląda trochę jak niebieski ziemniak.
Za jedną z najciekawszych kreacji wieczoru uważam śliczną suknię Allison Williams. „Dziewczyny” postawiły na czerwień i dobrze! Nawet Lena [ Dunham] wygląda jak człowiek.
Strój Emmy Stone może jest trochę dziwny (tren z tyłu), ale zwraca uwagę swoją nietuzinkowością. Emma zdecydowanie była jedną z najlepiej ubranych tego wieczoru.
Anna Kendrick w pięknej, zwiewnej sukni. Takie sukienki pojawiają się zawsze i zwykle są bardzo dobrze przyjmowane, bo dziewczynki naprawdę kochają ten krój!
Wniosek jest jeden. Chcesz walczyć o tytuł najlepiej ubranej gwiazdy wieczoru – musisz zaryzykować. A ryzyko dla większości się nie opłaciło. Może lepiej, więc postawić na klasykę, nie wyróżniać się zbytnio, ale wyglądać dobrze.
Tymczasem oświadczam, ze w mojej opinii najlepiej na Złote Globy ubrała się (tadam, tadam!!) Allison Williams!! Gratulacje!!!
Z oczywistych przyczyn nie umieszczam na blogu zdjęć do których nie posiadam praw autorskich. Jeśli macie ochotę zobaczyć o czym mówię, bo jeszcze nie widzieliście, możecie chociażby tutaj KLIK
A co wy uważacie o kreacjach na Złotych Globach? Dajcie znać!