niedziela, lipca 19, 2015

10 inspirujących profili podróżniczych na Instagramie

Inspirujące profile na Instagramie

Uwielbiacie naturę, a oglądanie niesamowitych zdjęć z różnych zakątków świata to wasza zajawka? Jeśli tak to przedstawiam 10 profili na Instagramie, które warto zaobserwować:

1.    Adrian Red (@adrianredcom)

Adrian Red, ciekawe profile podróżnicze
Urodzony na Węgrzech i wychowany w Australii dwudziestosiedmioletni dyrektor artystyczny, którego ogromną pasją jest fotografia oraz grafika. Ujęcia zdjęć i ich jakość są fantastyczne. Adrian fotografuje wszystko, budynki, naturę, ludzi, dodatkowo potrafi te zdjęcia ulepszyć w taki sposób, że powstają artystyczne cacka, których reprodukcjami mogłabym obwiesić sobie ściany w całym domu.
Ciekawi? Wbijajcie na jego bloga.
 2.    Chloe Hibbert (@clo.photo)

Chloe Hibbert, ciekawe profile podróżniczePochodząca z Kanady, 23-latka, pomimo braku jakiegokolwiek wykształcenia w kierunku fotografii, zdobyła ogromną popularność i stała się rozpoznawalna na całym świecie (dzięki ogromnemu talentowi i pasji). Jak sama mówi, uwielbia podróże, krajobrazy i jedzenie. I tym wypełnia swój instagramowy profil, serio, znajdziecie tam mnóstwo krajobrazów, większość z parków narodowych i tego typu miejsc, szczególnie dużo u niej zdjęć gór, jezior i lasów, czyli zdaje się typowo kanadyjskich obrazków. I takie dzikie i naturalne krajobrazy podbiły moje serce, z niecierpliwością czekam na każdy kolejny post.


3.    Jeff Biro (@jeffbiro)

Jeff Biro, ciekawe profile podróżnicze
Ten mieszkaniec kanady udowodnił, ze fotografowanie martwych drzew może być sztuką. I podobać się ponad 60 tysiącom ludzi.
4.    Leigh McClurg (@pebbleshoo)

Leigh McClurg, ciekawe profile podróżnicze
Pisarz i fotograf. Wraz z żoną prowadzą bloga. Ich pasją są góry i to właśnie dzikie, górskie klimaty dominują na instagramowym profilu. Małżeństwo dokumentuje swoje wspinaczki, wyobraźcie sobie, relacja z namiotu na lodowcu live!5.    Onder Turkmen (@onthere77)

Onder Turkmen, ciekawe profile podróżnicze
Ten profil wypełniony jest fantastycznymi zdjęciami. Ostatnio prosto z prowansalskich pól lawendy. Znajdziemy tam też piękne ujęcia budynków, głownie miejskich. Architektura naprawdę może być zachwycająca. Potwierdzeniem może być ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie.


6.    Hatice Korkmaz (@kardinalmelon)

Hatice Korkmaz, ciekawe proflie podróżnicze, InstagramPochodzi z miasta na zachodzie Turcji – Izmir. Uzależniona od Instagrama pełnoetatowa pracownica banku. W swoich pracach pokazuje jak piękny i kolorowy jest świat. Szczególnie podkreśla znaczenie koloru, od zawsze otaczały ją kolory. Kolorowe tureckie miasto rodzinne, kolorowa Ankara, gdzie studiowała. Ta dziewczyna uwielbia kolory i dostrzega je wszędzie. Potwierdza to jej konto, które obecnie obserwuje ponad milion użytkowników serwisu.


7.    Paul Zizka (@paulzizkaphoto)

Paul Zizka, Instagram, profile podróżniczeSpecjalizuje się w fotografowaniu trudno dostępnych miejsc w ciężkich warunkach. Profesjonalny fotograf. Zajmuje się głównie krajobrazami górskimi. Szczególnie lubi fotografować sporty zimowe. Ponadto chętnie fotografuje w nocy, eksponując to co przynosi ze sobą ciemność: kształty, cienie a także gwieździste niebo. Paul ma na swoim koncie kilka nagradzanych fotografii, a także wydał własny album. Prywatnie mieszkający w Kanadzie mąż i ojciec.8.    Sean Ensch (@sean_ensch_images)

Sean Ensch, ciekawe profile podróżnicze, Instagram
Sean to podróżnik, który uwielbia podwodne fotografie. Fotografią zainteresował się w liceum. Wychowany w Kalifornii, nie stroni od fotografowania tego miejsca. jednak przede wszystkim jest podróżnikiem, w ostatnich latach mieszkał na Karaibach, w Ameryce Południowej i Europie. Obecnie mieszka w Norwegii. Jego pasją jest również gawędziarstwo.
9.    Brent Purcell (@brentpurcell_le.nz)

Brent Purcell, ciekawe profile podróżnicze, Instagram
Nowozelandczyk, który stara się pokazać piękno swojej ojczyzny. A Nowa Zelandia to piękne miejsce, jest co pokazywać. Brent to profesjonalny fotograf, który lubi odkrywać nowe miejsca. Jak twierdzi, fotografia, to dla niego jedność z otoczeniem, docenianie go i pokazywanie w sposób taki, jak stworzyła je natura.


10.    Tiffany Nguyen (@tiffpenguin)

Tiffany Nguyen, ciekawe profile podróżnicze, Instagram, dentystka
Uważacie, że dentyści są nudni? Zajrzyjcie na jej profil. Dentystka z dyplomem biologii molekularnej i biochemii, pasjonatka podróży, tenisa, nurkowania, snowboardu i fotografii. Liczy się pasja!

W dzisiejszych czasach Instagram to nie tylko serwis dla ludzi lubiących oglądać ładne obrazki. Nie oszukujmy się, to też świetna giełda pracy. Fotografie udostępniane na tych profilach to fenomenalne portfolia, które zapewne pomagają ich autorom w znalezieniu pracy lepiej niż #findmeajob.

A wy, co sądzicie o tych inspirujących profilach? Zaobserwujecie? A może znacie ciekawsze osoby warte polecenia? Piszcie w komentarzach!
A po więcej newsów zapraszam na FANPAGE!

Instagram, profile podrózników, drzewo, niebo