wtorek, grudnia 01, 2015

Pomysł na prezent. Elektronika.

pomysl na prezent, prezent, co pod choinkę, nic na poważnie, elektronika, dron, telewizor, telefon, power bank

Dzisiaj startujemy z prezentowym poradnikiem. Kilka razy w tygodniu postaram się pokazać Wam trochę prezentowych inspiracji.
Na pierwszy rzut idzie elektronika. Jeśli w tym roku macie do wydania trochę więcej gotówki albo chcecie sami sobie sprezentować coś ekstra: koniecznie zobaczcie inspiracje!

Dron

Drony to urządzenia, które zawojowały świat. Używają ich wojskowi, firmy prywatne, a coraz częściej sięgają po nie też zwykli ludzie. Świetna sprawa, kiedy sterujesz swoim latającym sprzętem i wykonujesz różne akrobacje. Dronami można sterować chociażby z odpowiedniej aplikacji w smartfonie. Wydaje mi się, niedługo posiadanie własnego drona będzie standardem, jak posiadanie własnego psa.


pomysl na prezent, jaki prezent kupić, co pod choinkę, dron, drony, nic na poważnie
1 : 2 : 3 : 4

 Telewizor

Jeśli kupujecie teraz telewizor to tylko w wersji Smart! Zapewniam, jeśli użyjecie go, chociaż raz, to już nigdy nie zdecydujecie się na powrót do standardowej wersji. Teraz kupując telewizor, możemy zdecydować czy ma mieć standardowe sterowanie, sterowanie głosem, gestami albo smartfonem. Dla przypomnienia, im lepszej klasy będzie urządzenie, które wybierzecie, tym bardziej będzie energooszczędne. Zatem teoretycznie lepiej kupić urządzenie klasy A+ zamiast klasy A. W praktyce, zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie w danych technicznych pobór mocy i dopiero wtedy oceńcie, co bardziej się opłaca. Może się okazać, że różnica w cenie jest nieporównywalna z różnicą w zużyciu energii. Pamiętajcie, cena za KWh wcale nie jest taka wysoka.

pomysł na prezent, co pod choinkę, elektronika, telewizor, nic na powaznie, zakrzywiony telewizor, smart TV
5 : 6 : 7 : 8 : 9 :10

Telefon

Telefon pod choinką to spełnienie marzeń dla wielu osób. Ewentualnie można namówić rodziców na nowy telefon w okresie świątecznym. Jeśli się uda, dostaniecie i telefon i prezent! #najlepiej
Nie oszukujmy się, najlepsze i najpopularniejsze obecnie są smartfony. Telefony z klawiaturą powoli odchodzą już do lamusa.
Aha, pamiętajcie, białe telefony są po prostu ładniejsze!

pomysł na prezent, co pod choinkę, prezent, elektronika, telefon, samsung galaxy, iphone, htc, lg, nic na powaznie
11 : 12 :13 : 14 : 15 :16 : 17 : 18 : 19

Power Bank

Jak wasze telefony? Mój z trudem wytrzymuje cały dzień serfowania po internecie. Jeśli was też dotyka ten problem, pora zaopatrzyć się w Power bank! Koniecznie różowy.

prezent, pomysł na prezent, co pod choinkę, elektronika, power bank, nic na poważnie
20 : 21 : 22 : 23 : 24 : 25 : 26 : 27 : 28

 I jak? Co podoba się Wam najbardziej? :)